advertentie Greve

Sportuitslagen


Recent bijgewerkt of toegevoegd
00:00 uurVoetbal 2020/2021 Zaal Topklasse B
ASW
4 - 1
FC Westland
00:00 uurVoetbal 2020/2021 Zaal Hoofdklasse C
Olympia GO
8 - 5
FC Westland 2
23:04 uurVoetbal 2020/2021 Jeugd O19 1e divisie B
Westlandia
0 - 1
De Treffers

Voetbal 2020/2021

Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 1 - 02
Team GS GW GL VL PT V T
DCV 3 1 2 0 5 9 6 *
HVC'10 3 1 2 0 5 8 6 *
VUC 3 0 2 1 2 3 5
Wippolder 3 0 2 1 2 3 6
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 1 - 03
Team GS GW GL VL PT V T
Voorsch.'97 za. 3 3 0 0 9 16 1 *
SVC'08 3 1 1 1 4 7 9 *
Den Hoorn 3 1 0 2 3 5 11
Altior 3 0 1 2 1 6 13
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 1 - 04
Team GS GW GL VL PT V T
DHC 3 3 0 0 9 10 3 *
Die Haghe 3 1 1 1 4 6 6 *
VFC zo. 3 1 0 2 3 6 5
Westlandia zaterdag 3 0 1 2 1 3 11
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 1 - 07
Team GS GW GL VL PT V T
Velo 3 3 0 0 9 11 3 *
Concordia 3 1 1 1 4 5 5 *
CION 3 1 1 1 4 4 4
ASC 3 0 0 3 0 1 9
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 02
Team GS GW GL VL PT V T
KMD 3 2 1 0 7 5 1 *
Koudekerk 3 1 2 0 5 3 1
Moerkapelle 3 1 0 2 3 1 3
Aarlanderveen 3 0 1 2 1 2 6
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 06
Team GS GW GL VL PT V T
Lyra 3 2 1 0 7 7 4 *
FC Oegstgeest 3 1 1 1 4 7 5
BSC'68 3 1 1 1 4 1 3
SJZ 3 0 1 2 1 2 5
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 07
Team GS GW GL VL PT V T
VVSB za. 3 3 0 0 9 12 5 *
sc Monster 3 2 0 1 6 16 3
Oosterheem 3 1 0 2 3 6 10
Boshuizen za. 3 0 0 3 0 2 18
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 08
Team GS GW GL VL PT V T
DWO 3 1 2 0 5 8 3 *
Schipluiden 3 1 2 0 5 2 1
GSV 3 0 3 0 3 3 3
Meerburg 3 0 1 2 1 3 9
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 14
Team GS GW GL VL PT V T
Cabauw 2 2 0 0 6 9 4 *
MVV'27 2 1 0 1 3 5 6
Perkouw 2 0 0 2 0 2 6
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 15
Team GS GW GL VL PT V T
Rhoon 3 2 1 0 7 8 5 *
VDL 3 1 1 1 4 9 8
Kamerik 3 1 0 2 3 9 8
Haagse Hout 3 1 0 2 3 7 12
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 16
Team GS GW GL VL PT V T
HBSS 3 2 1 0 7 16 5 *
VV Naaldwijk 3 1 1 1 4 5 4
Rohda'76 3 0 3 0 3 3 3
HPSV 3 0 1 2 1 5 17
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 17
Team GS GW GL VL PT V T
Verburgh 2 2 0 0 6 7 2 *
SEV 2 1 0 1 3 6 5
Linschoten 2 0 0 2 0 1 7
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 22
Team GS GW GL VL PT V T
Quintus 3 3 0 0 9 10 5 *
FC Oudewater 3 2 0 1 6 22 6
Zevenhoven 3 1 0 2 3 14 8
HDV 3 0 0 3 0 0 27
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 29
Team GS GW GL VL PT V T
Nieuwerkerk 3 3 0 0 9 11 0 *
Maasdijk 3 2 0 1 6 4 3
Swift Boys 3 1 0 2 3 4 8
Toofan 3 0 0 3 0 1 9
Programma 23 september Voetbal 2020/2021 Beker Vrouwen Groep 2 - 04
JongeSpartaan
-
Velo
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Vrouwen Groep 2 - 04
Team GS GW GL VL PT V T
Velo 2 1 1 0 4 5 2
RCL 2 3 1 1 1 4 8 6
JongeSpartaan 2 1 0 1 3 5 7
Barendrecht 2 3 1 0 2 3 7 10
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Vrouwen Groep 2 - 05
Team GS GW GL VL PT V T
RKAVV 3 2 1 0 7 28 4 *
Den Hoorn 3 2 1 0 7 14 5
Westlandia 3 1 0 2 3 4 6
VCS 3 0 0 3 0 0 31
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Vrouwen Groep 2 - 08
Team GS GW GL VL PT V T
Ariston'80 3 2 1 0 7 11 5 *
FC Oegstgeest 3 2 1 0 7 8 4
sc Monster 3 1 0 2 3 5 7
Jodan Boys 2 3 0 0 3 0 3 11
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Vrouwen Groep 2 - 11
Team GS GW GL VL PT V T
Lyra 3 3 0 0 9 13 2 *
Berkel 2 3 2 0 1 6 11 4
Zestienhoven 3 1 0 2 3 4 13
FC Binnenmaas 3 0 0 3 0 5 14
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Vrouwen Groep 2 - 13
Team GS GW GL VL PT V T
Sparta R am 3 3 0 0 9 27 6 *
Zuidland 3 2 0 1 6 18 10
Nieuwenhoorn 3 1 0 2 3 11 13
FC 's Gravenzande 3 0 0 3 0 5 32
Programma 22 september Voetbal 2020/2021 Beker Vrouwen Groep 2 - 14
VEP
-
Excelsior Maassluis
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Vrouwen Groep 2 - 14
Team GS GW GL VL PT V T
Maasdijk 2 2 0 0 6 8 2 *
VEP 1 0 0 1 0 2 3
Excelsior Maassluis 1 0 0 1 0 0 5
Programma 19 september Voetbal 2020/2021 Jeugd O17 3e divisie A
Spijkenisse
3 - 4
Zeeburgia
Hercules usv
1 - 3
Hollandia
DEM
3 - 0
Excelsior Maassluis
Standen voor Voetbal 2020/2021 Jeugd O17 3e divisie A
Team GS GW GL VL PT V T
Excelsior R. 3 3 0 0 9 18 3
Hollandia 3 3 0 0 9 8 3
Zeeburgia 3 2 0 1 6 5 5
Spijkenisse 3 1 0 2 3 9 11
DEM 3 1 0 2 3 5 7
Excelsior Maassluis 3 1 0 2 3 2 5
Hercules usv 3 1 0 2 3 8 14
Quick (H) 3 0 0 3 0 4 11
Programma 19 september Voetbal 2020/2021 Jeugd O19 1e divisie B
Westlandia
0 - 1
De Treffers
UNA
3 - 3
Jodan Boys
Spartaan'20
6 - 2
Alexandria'66
Standen voor Voetbal 2020/2021 Jeugd O19 1e divisie B
Team GS GW GL VL PT V T
De Treffers 3 3 0 0 9 10 4
Spartaan'20 3 2 0 1 6 11 7
Jodan Boys 2 1 1 0 4 9 4
UNA 3 1 1 1 4 11 7
Excelsior Maassluis 2 1 0 1 3 2 7
Westlandia 3 1 0 2 3 4 4
UDI'19 2 0 0 2 0 2 8
Alexandria'66 2 0 0 2 0 5 13
Programma 19 september Voetbal 2020/2021 Jeugd O21 4e divisie A
Excelsior Maassluis
0 - 1
Kon. HFC
Westlandia
1 - 0
Quick Boys
De Treffers
1 - 2
Hercules usv
MVV
7 - 0
De Dijk
FC Dordrecht
0 - 0
Telstar 1963
Cambuur L.
9 - 0
Hollandia
FC Eindhoven
4 - 1
Be Quick 1887
Standen voor Voetbal 2020/2021 Jeugd O21 4e divisie A
Team GS GW GL VL PT V T
Cambuur L. 3 3 0 0 9 20 2
FC Eindhoven 3 3 0 0 9 9 2
FC Dordrecht 3 2 1 0 7 13 0
MVV 3 2 0 1 6 11 4
De Treffers 3 2 0 1 6 10 4
Excelsior Maassluis 3 2 0 1 6 7 3
Kon. HFC 3 2 0 1 6 5 7
Hercules usv 3 1 1 1 4 3 5
Westlandia 3 1 0 2 3 1 7
Telstar 1963 3 0 2 1 2 3 4
Be Quick 1887 3 0 2 1 2 4 7
Quick Boys 3 0 0 3 0 2 10
Hollandia 3 0 0 3 0 3 16
De Dijk 3 0 0 3 0 1 21
Standen voor Voetbal 2020/2021 Jeugd O23 2e divisie B
Team GS GW GL VL PT V T
Spijkenisse 3 2 1 0 7 12 2
XerxesDZB 2 2 0 0 6 8 0
Ter Leede 3 2 0 1 6 9 5
HBS 3 1 2 0 5 12 4
TOGB 2 1 0 1 3 5 4
Den Hoorn 3 0 1 2 1 2 11
Kloetinge 3 0 1 2 1 3 13
DHC 3 0 1 2 1 1 13
Programma 19 september Voetbal 2020/2021 Landelijk 2e divisie
Scheveningen
0 - 1
ASWH
Noordwijk
1 - 1
Katwijk
Jong Volendam
0 - 2
HHC Hardenb.
Quick Boys
1 - 0
Kon. HFC
Spakenburg
0 - 0
Jong Sparta R.
Excelsior Maassluis
2 - 2
Rijnsburgse B
Kozakken Boys
4 - 1
IJsselmeerv.
TEC Tiel
1 - 1
GVVV
Standen voor Voetbal 2020/2021 Landelijk 2e divisie
Team GS GW GL VL PT V T
AFC 3 2 1 0 7 10 3
Kozakken Boys 3 2 1 0 7 9 5
Katwijk 3 2 1 0 7 5 2
ASWH 3 2 0 1 6 6 4
Kon. HFC 3 2 0 1 6 5 3
IJsselmeerv. 3 2 0 1 6 5 5
Quick Boys 3 2 0 1 6 4 6
Rijnsburgse B 3 1 1 1 4 6 4
Excelsior Maassluis 3 1 1 1 4 4 4
HHC Hardenb. 3 1 1 1 4 2 2
Jong Sparta R. 3 0 3 0 3 3 3
Spakenburg 3 0 3 0 3 3 3
Scheveningen 3 0 2 1 2 2 3
Noordwijk 3 0 2 1 2 4 6
TEC Tiel 3 0 1 2 1 3 5
GVVV 3 0 1 2 1 2 5
Jong Volendam 3 0 1 2 1 2 7
De Treffers 3 0 1 2 1 1 6
Programma 20 september Voetbal 2020/2021 Landelijk 3e divisie B
Unitas
1 - 1
DEM
ADO'20
0 - 0
EVV Echt
Hercules usv
2 - 0
JOS Watergr.
Westlandia
2 - 3
Dongen
Quick (H)
1 - 3
OSS 1920
Groene Ster
3 - 0
Gemert
HSC'21
1 - 4
Blauw Geel'38
OFC
1 - 1
Hollandia
UNA
2 - 2
Hoogland
Standen voor Voetbal 2020/2021 Landelijk 3e divisie B
Team GS GW GL VL PT V T
Hercules usv 3 3 0 0 9 9 0
Blauw Geel'38 3 3 0 0 9 12 4
OSS 1920 3 3 0 0 9 6 1
OFC 3 2 1 0 7 5 3
Dongen 3 2 0 1 6 5 3
Groene Ster 3 2 0 1 6 5 3
Quick (H) 3 1 1 1 4 6 4
UNA 3 1 1 1 4 6 4
DEM 3 1 1 1 4 4 6
Hollandia 3 1 1 1 4 3 5
Westlandia 3 1 0 2 3 6 7
ADO'20 3 0 2 1 2 3 4
Unitas 3 0 2 1 2 3 4
EVV Echt 3 0 2 1 2 1 6
JOS Watergr. 3 0 1 2 1 1 4
Hoogland 3 0 1 2 1 3 8
Gemert 3 0 1 2 1 1 6
HSC'21 3 0 0 3 0 1 8
Programma 21 september Voetbal 2020/2021 Zaal Hoofdklasse C
Stompwijk'92
5 - 1
ASW 2
WIA 2
4 - 6
GLZ/Delfsh.
Olympia GO
8 - 5
FC Westland 2
Watergras 2
4 - 6
ZVV D H 3
Standen voor Voetbal 2020/2021 Zaal Hoofdklasse C
Team GS GW GL VL PT V T
OACN Boys 2 2 2 0 0 6 15 3
Berkel 2 2 0 0 6 12 7
GLZ/Delfsh. 3 2 0 1 6 17 15
Watergras 2 3 2 0 1 6 12 10
ASW 2 3 1 1 1 4 9 11
Tutor 1 1 0 0 3 4 2
Stompwijk'92 2 1 0 1 3 6 6
ZVV D H 3 3 1 0 2 3 18 18
Olympia GO 3 1 0 2 3 20 22
FC Westland 2 3 1 0 2 3 15 20
WIA 2 3 0 1 2 1 8 18
Stanga 2 0 0 2 0 4 8
Programma 21 september Voetbal 2020/2021 Zaal Topklasse B
Lugdunum
6 - 6
Multicult
HBSS
-
WIA
ASW
4 - 1
FC Westland
Standen voor Voetbal 2020/2021 Zaal Topklasse B
Team GS GW GL VL PT V T
ASW 3 3 0 0 9 15 6
GZV Watergras 2 2 0 0 6 15 5
TPP/F'noord 2 2 2 0 0 6 8 3
Multicult 3 1 2 0 5 15 14
ZVV D H 2 2 1 0 1 3 10 8
FC Westland 3 1 0 2 3 9 11
Lugdunum 3 0 2 1 2 12 13
FC Maense 1 0 1 0 1 3 3
WIA 2 0 0 2 0 3 8
RS 2 0 0 2 0 4 11
Zuid West DH 2 0 0 2 0 3 15
HBSS 1 0 1 0 -2 3 3
Standen voor Voetbal 2020/2021 Zaterdag Hoofdklasse A
Team GS GW GL VL PT V T
ARC 3 3 0 0 9 11 4
FC 's Gravenzande 3 3 0 0 9 9 2
FC Rijnvogels 3 3 0 0 9 9 4
sc Feyenoord 3 2 1 0 7 9 3
Achilles Veen 3 2 1 0 7 6 4
DHSC 3 2 0 1 6 10 8
Spijkenisse 3 1 2 0 5 9 3
Poortugaal sv 3 1 1 1 4 6 8
Jodan Boys 3 0 3 0 3 4 4
DUNO D 3 1 0 2 3 1 2
Smitshoek 3 1 0 2 3 4 7
Capelle 2 0 0 2 0 5 7
Scherpenzeel 2 0 0 2 0 3 6
Achilles'29 3 0 0 3 0 1 7
Zwaluwen Vl. 3 0 0 3 0 6 13
Rijsoord 3 0 0 3 0 1 12

Bijgewerkt op 22 september 2020, 00:00 uur