advertentie VEMO Lease top

Sportuitslagen

Voetbal 2020/2021

Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 1 - 02
# Team GS GW GL VL PT V T
1 DCV 3 1 2 0 5 9 6 *
2 HVC'10 3 1 2 0 5 8 6 *
3 VUC 3 0 2 1 2 3 5
4 Wippolder 3 0 2 1 2 3 6
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 1 - 03
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Voorsch.'97 za. 3 3 0 0 9 16 1 *
2 SVC'08 3 1 1 1 4 7 9 *
3 Den Hoorn 3 1 0 2 3 5 11
4 Altior 3 0 1 2 1 6 13
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 1 - 04
# Team GS GW GL VL PT V T
1 DHC 3 3 0 0 9 10 3 *
2 Die Haghe 3 1 1 1 4 6 6 *
3 VFC zo. 3 1 0 2 3 6 5
4 Westlandia zaterdag 3 0 1 2 1 3 11
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 1 - 07
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Velo 3 3 0 0 9 11 3 *
2 Concordia 3 1 1 1 4 5 5 *
3 CION 3 1 1 1 4 4 4
4 ASC 3 0 0 3 0 1 9
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 1 - 18
# Team GS GW GL VL PT V T
1 DSO 3 2 1 0 7 12 4 *
2 Olympia 3 1 2 0 5 10 7 *
3 SV Honselersdijk 3 0 2 1 2 3 7
4 ESTO 3 0 1 2 1 2 9
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 02
# Team GS GW GL VL PT V T
1 KMD 3 2 1 0 7 5 1 *
2 Koudekerk 3 1 2 0 5 3 1
3 Moerkapelle 3 1 0 2 3 1 3
4 Aarlanderveen 3 0 1 2 1 2 6
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 06
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Lyra 3 2 1 0 7 7 4 *
2 FC Oegstgeest 3 1 1 1 4 7 5
3 BSC'68 3 1 1 1 4 1 3
4 SJZ 3 0 1 2 1 2 5
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 07
# Team GS GW GL VL PT V T
1 VVSB za. 3 3 0 0 9 12 5 *
2 sc Monster 3 2 0 1 6 16 3
3 Oosterheem 3 1 0 2 3 6 10
4 Boshuizen za. 3 0 0 3 0 2 18
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 08
# Team GS GW GL VL PT V T
1 DWO 3 1 2 0 5 8 3 *
2 Schipluiden 3 1 2 0 5 2 1
3 GSV 3 0 3 0 3 3 3
4 Meerburg 3 0 1 2 1 3 9
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 14
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Cabauw 2 2 0 0 6 9 4 *
2 MVV'27 2 1 0 1 3 5 6
3 Perkouw 2 0 0 2 0 2 6
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 15
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Rhoon 3 2 1 0 7 8 5 *
2 VDL 3 1 1 1 4 9 8
3 Kamerik 3 1 0 2 3 9 8
4 Haagse Hout 3 1 0 2 3 7 12
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 16
# Team GS GW GL VL PT V T
1 HBSS 3 2 1 0 7 16 5 *
2 VV Naaldwijk 3 1 1 1 4 5 4
3 Rohda'76 3 0 3 0 3 3 3
4 HPSV 3 0 1 2 1 5 17
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 17
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Verburgh 2 2 0 0 6 7 2 *
2 SEV 2 1 0 1 3 6 5
3 Linschoten 2 0 0 2 0 1 7
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 22
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Quintus 3 3 0 0 9 10 5 *
2 FC Oudewater 3 2 0 1 6 22 6
3 Zevenhoven 3 1 0 2 3 14 8
4 HDV 3 0 0 3 0 0 27
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Groep 2 - 29
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Nieuwerkerk 3 3 0 0 9 11 0 *
2 Maasdijk 3 2 0 1 6 4 3
3 Swift Boys 3 1 0 2 3 4 8
4 Toofan 3 0 0 3 0 1 9
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Vrouwen Groep 2 - 04
# Team GS GW GL VL PT V T
1 JongeSpartaan 3 2 0 1 6 9 8 *
2 RCL 2 3 1 1 1 4 8 6
3 Velo 3 1 1 1 4 6 6
4 Barendrecht 2 3 1 0 2 3 7 10
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Vrouwen Groep 2 - 05
# Team GS GW GL VL PT V T
1 RKAVV 3 2 1 0 7 28 4 *
2 Den Hoorn 3 2 1 0 7 14 5
3 Westlandia 3 1 0 2 3 4 6
4 VCS 3 0 0 3 0 0 31
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Vrouwen Groep 2 - 08
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Ariston'80 3 2 1 0 7 11 5 *
2 FC Oegstgeest 3 2 1 0 7 8 4
3 sc Monster 3 1 0 2 3 5 7
4 Jodan Boys 2 3 0 0 3 0 3 11
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Vrouwen Groep 2 - 11
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Lyra 3 3 0 0 9 13 2 *
2 Berkel 2 3 2 0 1 6 11 4
3 Zestienhoven 3 1 0 2 3 4 13
4 FC Binnenmaas 3 0 0 3 0 5 14
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Vrouwen Groep 2 - 13
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Sparta R am 3 3 0 0 9 27 6 *
2 Zuidland 3 2 0 1 6 18 10
3 Nieuwenhoorn 3 1 0 2 3 11 13
4 FC 's Gravenzande 3 0 0 3 0 5 32
Standen voor Voetbal 2020/2021 Beker Vrouwen Groep 2 - 14
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Maasdijk 2 2 0 0 6 8 2 *
2 VEP 2 1 0 1 3 7 6
3 Excelsior Maassluis 2 0 0 2 0 3 10
Standen voor Voetbal 2020/2021 Delftse Beloftencompetitie Poule A
# Team GS GW GL VL PT V T
1 SV Honselersdijk 1 1 0 0 3 3 0
2 SEP 0 0 0 0 0 0 0
3 Wippolder 0 0 0 0 0 0 0
4 Nootdorp 1 0 0 1 0 0 3
Standen voor Voetbal 2020/2021 Delftse Beloftencompetitie Poule D
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Verburgh 1 1 0 0 3 6 2
2 DHC 0 0 0 0 0 0 0
3 DWO 0 0 0 0 0 0 0
4 Schipluiden 1 0 0 1 0 2 6
Standen voor Voetbal 2020/2021 Jeugd O17 3e divisie A
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Hollandia 6 5 1 0 16 15 5
2 Excelsior R. 5 5 0 0 15 26 5
3 Zeeburgia 6 4 0 2 12 14 10
4 Quick (H) 6 3 0 3 9 13 15
5 Excelsior Maassluis 5 1 2 2 5 6 9
6 Hercules usv 6 1 1 4 4 12 24
7 DEM 6 1 0 5 3 8 16
8 Spijkenisse 6 1 0 5 3 11 21
Standen voor Voetbal 2020/2021 Jeugd O17 6e divisie B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Spartaan'20 2 4 3 1 0 10 12 6
2 Westlandia 4 3 1 0 10 10 4
3 RKDEO 4 3 0 1 9 8 5
4 Kloetinge 2 2 0 0 6 9 1
5 Velo 3 2 0 1 6 9 10
6 Smitshoek 4 1 2 1 5 19 11
7 Barendrecht 4 1 2 1 5 13 7
8 FC Lisse 3 1 1 1 4 4 5
9 Jodan Boys 4 1 1 2 4 10 9
10 Unitas'30 4 1 0 3 3 7 12
11 FC 's Gravenzande 4 0 0 4 0 5 11
12 Concordia 4 0 0 4 0 3 28
Standen voor Voetbal 2020/2021 Jeugd O17 7e divisie C
# Team GS GW GL VL PT V T
1 HVV 4 3 0 1 9 11 6
2 ASWH 4 3 0 1 9 10 11
3 NSVV 4 2 1 1 7 12 11
4 HBS 2 2 0 0 6 16 1
5 XerxesDZB 4 2 0 2 6 11 9
6 Verburgh 4 2 0 2 6 9 11
7 Nootdorp 4 1 2 1 5 9 7
8 Den Hoorn 4 1 1 2 4 8 8
9 Sparta R am 2 1 0 1 3 5 2
10 Brielle 4 1 0 3 3 4 22
11 BVCB 2 0 0 2 0 2 4
12 Poortugaal sv 2 0 0 2 0 2 7
Standen voor Voetbal 2020/2021 Jeugd O19 1e divisie B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Excelsior Maassluis 5 4 0 1 12 20 11
2 De Treffers 5 4 0 1 12 14 13
3 UNA 6 3 1 2 10 23 12
4 Spartaan'20 5 3 0 2 9 19 15
5 Jodan Boys 4 2 1 1 7 17 11
6 Westlandia 5 2 1 2 7 9 6
7 UDI'19 5 0 1 4 1 5 17
8 Alexandria'66 5 0 0 5 0 10 32
Standen voor Voetbal 2020/2021 Jeugd O19 3e divisie B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Velo 4 4 0 0 12 19 3
2 Den Hoorn 4 3 1 0 10 12 7
3 Baronie 3 3 0 0 9 11 2
4 RKAVV 4 2 0 2 6 9 5
5 FC 's Gravenzande 4 2 0 2 6 7 11
6 Kloetinge 3 1 1 1 4 5 7
7 TSC 2 1 0 1 3 3 3
8 TOGB 3 1 0 2 3 2 8
9 Dongen 4 1 0 3 3 7 7
10 MOC'17 4 1 0 3 3 5 13
11 Oranje Wit 4 1 0 3 3 3 14
12 DHC 3 0 0 3 0 6 9
Standen voor Voetbal 2020/2021 Jeugd O21 4e divisie A
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Cambuur L. 6 6 0 0 18 38 4
2 MVV 5 4 0 1 12 15 4
3 FC Eindhoven 6 4 0 2 12 12 7
4 Be Quick 1887 6 3 2 1 11 10 8
5 Excelsior Maassluis 5 3 0 2 9 11 7
6 Westlandia 6 3 0 3 9 6 12
7 FC Dordrecht 4 2 2 0 8 14 1
8 De Treffers 5 2 0 3 6 11 9
9 Kon. HFC 5 2 0 3 6 9 13
10 Quick Boys 6 2 0 4 6 12 18
11 Telstar 1963 5 1 2 2 5 14 7
12 Hercules usv 5 1 2 2 5 4 8
13 De Dijk 6 1 0 5 3 4 37
14 Hollandia 6 0 0 6 0 6 31
Standen voor Voetbal 2020/2021 Jeugd O23 2e divisie B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 XerxesDZB 4 4 0 0 12 15 0
2 Ter Leede 6 4 0 2 12 21 7
3 Spijkenisse 5 3 1 1 10 18 6
4 TOGB 5 3 1 1 10 15 6
5 HBS 6 2 3 1 9 17 11
6 Kloetinge 6 2 1 3 7 16 22
7 Den Hoorn 6 0 1 5 1 3 26
8 DHC 6 0 1 5 1 6 33
Standen voor Voetbal 2020/2021 Landelijk 2e divisie
# Team GS GW GL VL PT V T
1 AFC 5 4 1 0 13 15 5
2 ASWH 6 4 0 2 12 12 7
3 Spakenburg 6 3 3 0 12 11 6
4 Quick Boys 6 4 0 2 12 7 8
5 IJsselmeerv. 5 3 0 2 9 9 10
6 Rijnsburgse B 5 2 2 1 8 10 6
7 Kozakken Boys 5 2 2 1 8 12 10
8 Katwijk 5 2 2 1 8 9 7
9 HHC Hardenb. 6 2 2 2 8 7 7
10 Kon. HFC 4 2 0 2 6 6 5
11 Jong Volendam 6 1 2 3 5 9 13
12 GVVV 6 1 2 3 5 6 11
13 TEC Tiel 4 1 1 2 4 6 6
14 Excelsior Maassluis 5 1 1 3 4 6 10
15 Jong Sparta R. 6 0 4 2 4 6 9
16 Scheveningen 4 0 3 1 3 3 4
17 Noordwijk 5 0 3 2 3 7 10
18 De Treffers 5 0 2 3 2 2 9
Standen voor Voetbal 2020/2021 Landelijk 3e divisie B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Hercules usv 5 4 1 0 13 12 2
2 Blauw Geel'38 6 4 1 1 13 17 8
3 OFC 5 3 1 1 10 10 7
4 Groene Ster 5 3 1 1 10 9 6
5 OSS 1920 6 3 1 2 10 10 11
6 UNA 6 2 2 2 8 15 9
7 Unitas 6 2 2 2 8 13 8
8 Hollandia 5 2 1 2 7 6 7
9 Westlandia 6 2 1 3 7 10 11
10 Gemert 6 2 1 3 7 6 10
11 JOS Watergr. 6 2 1 3 7 4 9
12 Quick (H) 5 1 3 1 6 9 7
13 EVV Echt 5 1 3 1 6 2 6
14 ADO'20 6 1 3 2 6 9 8
15 Dongen 6 2 0 4 6 5 9
16 Hoogland 5 1 2 2 5 8 11
17 DEM 5 1 2 2 5 6 13
18 HSC'21 6 0 2 4 2 5 14
Standen voor Voetbal 2020/2021 Vrouwen 2e klasse B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Jodan Boys 3 3 0 0 9 11 3
2 GJS 4 2 2 0 8 13 7
3 Die Haghe 2 2 0 0 6 5 2
4 Ariston'80 4 2 0 2 6 13 13
5 Sleeuwijk 3 1 2 0 5 6 4
6 Den Hoorn 4 1 1 2 4 6 8
7 FC Maense 2 1 0 1 3 3 4
8 Zuidland 3 1 0 2 3 6 9
9 IFC 3 1 0 2 3 5 8
10 Lyra 3 0 1 2 1 3 8
11 DSVP 3 0 0 3 0 4 9
Standen voor Voetbal 2020/2021 Vrouwen 3e klasse E
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Maasdijk 4 4 0 0 12 20 4
2 Foreholte 3 2 1 0 7 14 0
3 sc Monster 4 2 1 1 7 10 4
4 Forum Sport 3 2 0 1 6 10 7
5 Westlandia 2 1 1 0 4 2 0
6 Berkel 2 3 1 1 1 4 4 4
7 Velo 3 1 0 2 3 11 13
8 Quick Boys 3 1 0 2 3 9 12
9 Excelsior Maassluis 4 1 0 3 3 9 23
10 VCS 1 0 0 1 0 0 10
11 FC 's Gravenzande 4 0 0 4 0 1 13
Standen voor Voetbal 2020/2021 Zaal Hoofdklasse C
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Tutor 4 4 0 0 12 22 7
2 GLZ/Delfsh. 5 4 0 1 12 25 21
3 Berkel 5 4 0 1 12 20 16
4 FC Westland 2 5 3 0 2 9 28 29
5 Stompwijk'92 4 2 0 2 6 14 11
6 ZVV D H 3 4 2 0 2 6 23 21
7 OACN Boys 2 4 2 0 2 6 16 15
8 Olympia GO 4 2 0 2 6 25 26
9 Watergras 2 5 2 0 3 6 18 19
10 ASW 2 5 1 1 3 4 16 21
11 WIA 2 5 0 1 4 1 16 29
12 Stanga 4 0 0 4 0 10 18
Standen voor Voetbal 2020/2021 Zaal Topklasse B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 ASW 6 5 0 1 15 28 15
2 GZV Watergras 6 5 0 1 15 42 33
3 Multicult 5 3 2 0 11 31 20
4 FC Westland 5 3 0 2 9 21 14
5 ZVV D H 2 5 3 0 2 9 31 25
6 TPP/F'noord 2 5 2 0 3 6 20 22
7 WIA 5 2 0 3 6 11 14
8 Zuid West DH 6 2 0 4 6 22 37
9 HBSS 3 2 1 0 4 21 7
10 FC Maense 4 1 1 2 4 9 18
11 Lugdunum 6 0 2 4 2 20 29
12 RS 6 0 0 6 0 13 35
Standen voor Voetbal 2020/2021 Zaterdag 1e klasse A
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Forum Sport 4 3 0 1 9 10 4
2 AFC 4 2 1 1 7 7 4
3 Voorschoten97 4 2 1 1 7 8 6
4 Zwaluwen'30 H 4 2 1 1 7 4 2
5 Velo 4 2 1 1 7 6 5
6 Argon 4 2 1 1 7 4 4
7 Valken'68 4 2 1 1 7 6 7
8 ZOB 4 2 0 2 6 9 6
9 Die Haghe 4 1 2 1 5 6 5
10 WV/HEDW 4 1 1 2 4 12 6
11 BOL 4 1 1 2 4 5 8
12 Nootdorp 4 1 1 2 4 5 8
13 SV Honselersdijk 4 1 0 3 3 8 12
14 Monnickendam 4 0 1 3 1 3 16
Standen voor Voetbal 2020/2021 Zaterdag 2e klasse C
# Team GS GW GL VL PT V T
1 DoCoS 4 2 2 0 8 4 2
2 SVC'08 3 2 1 0 7 9 6
3 RCL 3 2 0 1 6 7 2
4 Vitesse Delft 3 2 0 1 6 5 4
5 Te Werve 3 2 0 1 6 6 6
6 Van Nispen 4 2 0 2 6 9 8
7 Berkel 4 2 0 2 6 6 6
8 UVS 4 1 2 1 5 7 4
9 DSO 2 1 0 1 3 3 2
10 HVC'10 2 1 0 1 3 3 3
11 Kagia 2 0 2 0 2 5 5
12 Westlandia 4 0 1 3 1 6 12
13 Soccer Boys 4 0 0 4 0 3 13
Standen voor Voetbal 2020/2021 Zaterdag 3e klasse B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 sc Monster 4 4 0 0 12 10 1
2 DSVP 4 3 0 1 9 10 4
3 Lyra 4 3 0 1 9 12 8
4 Schipluiden 4 2 1 1 7 11 8
5 Ariston'80 4 2 0 2 6 7 7
6 KMD 3 1 1 1 4 3 3
7 VV Naaldwijk 4 1 1 2 4 8 11
8 DUNO 4 1 1 2 4 5 9
9 Loosduinen 4 1 1 2 4 5 9
10 Quick Steps 3 1 0 2 3 4 10
11 Verburgh 4 0 3 1 3 9 10
12 VDL 3 0 2 1 2 4 5
13 Duindorp sv 3 0 2 1 2 3 4
14 MVV'27 4 0 2 2 2 4 6
Standen voor Voetbal 2020/2021 Zaterdag 4e klasse E
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Quintus 4 3 0 1 9 12 12
2 GDA 3 2 1 0 7 10 6
3 VCS 2 2 0 0 6 8 3
4 Erasmus 3 2 0 1 6 14 11
5 PGS/VOGEL 3 2 0 1 6 9 6
6 GSC ESDO 3 2 0 1 6 6 4
7 RVC/Celeritas 3 1 2 0 5 7 5
8 BMT 2 1 1 0 4 6 5
9 Houtwijk 1 1 0 0 3 7 2
10 HMSH 2 0 0 2 0 4 9
11 Toofan 3 0 0 3 0 5 12
12 RAS 3 0 0 3 0 8 17
13 Semper Altius 4 0 0 4 0 5 9
Standen voor Voetbal 2020/2021 Zaterdag 4e klasse F
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Victoria'04 4 3 1 0 10 9 1
2 HWD 4 2 1 1 7 18 7
3 VOB 4 2 1 1 7 6 3
4 Hermes DVS 4 2 1 1 7 11 10
5 Rotterdam Un. 4 2 1 1 7 10 9
6 Maasdijk 4 2 0 2 6 12 10
7 Blijdorp 4 2 0 2 6 8 10
8 PPSC 3 1 2 0 5 8 3
9 FC Maense 3 1 1 1 4 10 10
10 SVV 3 1 1 1 4 6 7
11 MSV'71 3 1 0 2 3 4 5
12 AGE/GGK 3 0 2 1 2 3 6
13 Excelsior'20 4 0 1 3 1 3 21
14 GLZ/Delfsh. 3 0 0 3 0 3 9
Standen voor Voetbal 2020/2021 Zaterdag Hoofdklasse A
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Achilles Veen 6 5 1 0 16 19 10
2 FC 's Gravenzande 6 4 1 1 13 16 5
3 ARC 6 4 1 1 13 12 9
4 FC Rijnvogels 5 4 0 1 12 12 8
5 Jodan Boys 6 3 3 0 12 12 4
6 sc Feyenoord 5 3 2 0 11 17 6
7 DHSC 5 3 0 2 9 16 13
8 Spijkenisse 5 1 3 1 6 11 9
9 DUNO D 5 2 0 3 6 5 3
10 Poortugaal sv 4 1 2 1 5 9 11
11 Smitshoek 6 1 1 4 4 8 19
12 Capelle 4 1 0 3 3 8 9
13 Scherpenzeel 4 1 0 3 3 4 11
14 Zwaluwen Vl. 4 0 0 4 0 8 16
15 Rijsoord 4 0 0 4 0 1 16
16 Achilles'29 5 0 0 5 0 2 11
Standen voor Voetbal 2020/2021 Zondag 1e klasse B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Hillegersberg 4 3 1 0 10 14 10
2 CVV Zwervers 4 2 1 1 7 9 6
3 DOSKO 4 2 1 1 7 8 6
4 Sarto 4 2 1 1 7 8 6
5 Den Hoorn 3 1 2 0 5 6 5
6 FC Boshuizen 4 1 2 1 5 6 6
7 DHC 4 1 2 1 5 8 9
8 Rood Wit W. 3 1 1 1 4 8 7
9 sc 't Zand 3 1 1 1 4 4 3
10 Spartaan'20 4 1 1 2 4 6 8
11 VUC 2 1 0 1 3 3 2
12 Unitas'30 4 1 0 3 3 7 10
13 Olympia 4 0 2 2 2 3 7
14 ONA 3 0 1 2 1 4 9

Bijgewerkt op 05 december 2020, 00:00 uur